• ZBOG NAJAVLJENIH PROTESTA: SPECIJALCI IZ BIHAĆA STIGLI U VELIKU KLADUŠU
  • BIHAĆ: AVANTURA FILM FESTIVAL POTVRDIO OČEKIVANJA
  • USK: TRODNEVNA RADIONICA O DIJABETESU OKUPILA DJECU I MLADE

VELIKA DAMIROVA POBJEDA: DŽUMHUR POBIJEDIO 33. TENISERA SVIJETA

- Naš najbolji teniser Damir Džumhur slavio je veliku pobjedu na turniru Eastern European Championship protiv 33. igrača svijeta Borne Ćorića, bilo je 2:0 po setovima.

SPORT, 22. jula - Džumhur je već u prvom gemu oduzeo servis Ćoriću koji je u četvrtom propustio priliku za povratak u meč, ali je u osmom vratio brejk i izjednačio na 4:4. U sljedeća tri gema Džumhur nije iskoristio tri brejk lopte, a Ćorić jednu koja je imala težinu set lopte, pa se otišlo u tie break gdje je uspješniji bio naš teniser.

Drugi set je donio tri brejka našeg najboljeg tenisera dok je Ćorić Džumhuru jednom oduzeo servis i naš teniser je slavio veliku pobjedu u ovom meču.

Damir Džumhur (BiH) - Borna Ćorić (Hrvatska) 2:0 (7:6 (2), 6:2)