• SUTRA U NAŠOJ ZEMLJI PRETEŽNO OBLAČNO UZ KIŠU I PLJUSKOVE
  • BIHAĆ: U NAREDNIH 30 DANA SVI SEMAFORI BITI ĆE OSPOSOBLJENI
  • VLADA USK I SPORTSKI SAVEZ: NA PRIJEMU KARATISTA OBEĆANA ZNAČAJNIJA PODRŠKA KLUBOVIMA

JEDINSTVO- SIMM BAU MAGLAJ: REMI U BIHAĆU SA DVA NEISKORIŠTENA JEDANAESTERCA

- U Bihaću je bilo veoma uzbudljivo na duelu Jedinstva i Simm Bau, a završilo je 0:0.

SPORT, 25. septembra - U okviru 7. kola prve lige Federacije bihaćko Jedinstvo danas je na stadionu podno Borića u 15:30 ugostlo ekipu SIMM BAU iz Maglaja.

Domaći su imali svoje prilike u prvom dijelu, gosti prijetili preko Albijanića i Spahića, no mreže su mirovale.

U nastavku gosti bolji rival. Zaprijetili su odmah preko Berbića, a nakon toga imali i jedanaesterac. Udarac Resića ipak je odbranio Kragić.

Jedinstvo je nabijanjem i dugim loptama pokušalo uzvratiti, no nije moglo, a 20-tak minuta prije kraja drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Šero.

Gosti su do kraja kontrolisali meč, no u posljednjim minutama penal za Jedinstvo. Ipak, rezlutat je ostao 0:0.