- 19.04.2025.
- RTVUSK
Utakmice Prve lige FBiH: NK Jedinstvo u dugom nizu bez poraza
- Jedinstvo ispratilo kući Radnički s tri gola, Budućnost razbila Bratstvo, Goražde 'okrenulo' Zvijezdu a Stupčanica doživjela debakl u tešnju...
SARAJEVO/BIHAĆ, 19. aprila - U subotu od 17 sati odigrano je još šest susreta 22. kola Prve lige FBiH, a poseban fokus i dalje je na donji dio tabele gdje se vodi grčevita borba za opstanak.
Veliki broj timova se i dalje pokušava
spasiti. Otpisan je jedino Radnički iz Lukavca koji je danas očekivano poražen
od Jedinstva u Bihaću sa 3:1. Ovom pobjedom Bišćani idu prema sredini tabele i
reklo bi se prema mirnoj luci.
Pretposljednji na tabeli, Gornji
Rahić, teško da može da se spasi. Danas su pokušali da izvuku neki bod u
Zenici, ali je Čelik slavio sa visokih 4:0 i tako krenuo prema zoni spasa.


