- 29.05.2026.
- RTV USK,
PRESS KONFERENCIJA: Gradonačelnik Sedić i pomoćnik za urbanizam Smajić govorili o Domu zdravlja
- Na posljednjoj 39. redovnoj sjednici Kantonalne Skupštine, ministar zdravstva Meris Jušić je pozvao bihaćku gradsku upravu i gradonačelnika Elvedina Sedića da budu ažurniji u izdavanju dozvola za izgradnju nove zgrade Doma zdravlja Bihać, tvrdeći da upravo zbog neažurnosti prozvanih, nije došlo ni do početka gradnje. S tim u vezi, Sedić, te njegov pomoćnik za urbanizam Damir Smajić, održali su press konferenciju...
BIHAĆ, 29. maja - Press konferencija je simbolično održana u blizini Doma zdravlja, ali na ponuđenoj lokaciji koja je, tvrde Elvedin Sedić i Damir Smajić, katastarski i imovinsko-pravno čista i u vlasništvu je Grada Bihaća.
Tvrdnje iznesene na posljednjoj sjednici Skupštine USK-a da kočničari ovog procesa sjede u redovima bihaćke gradske uprave, na čelu sa gradonačelnikom, Sedić je nazvao nebulozama.
O konferenciji za medije i rečenom opširnije govorimo u TV Dnevniku večeras...



