- 02.06.2026.
- Safet Hodžić
Poslijepodne uz RTV USK – priča: Zajednička izložba mladih umjetnika iz Bihaća i Banje Luke
- U Gradskoj galeriji u Bihaću otvorena je peta po redu zajednička izložba radova učenika Umjetničke škole „Nusret Keskin Braco“ iz Bihaća i Tehnološke škole iz Banje Luke.
BIHAĆ, 2. juna - Izložba predstavlja krunu rada učenika i profesora tokom tekuće školske godine te pruža uvid u njihovu kreativnost, umjetnički izraz i stečena znanja. Posjetioci imaju priliku pogledati raznovrsne radove nastale kroz nastavni proces, koji svjedoče o talentu, predanosti i zajedničkom radu učenika i njihovih mentora.
Ova tradicionalna izložba ujedno je i prilika za jačanje saradnje između dvije obrazovne ustanove, promociju mladih umjetnika te razmjenu iskustava i ideja među učenicima i profesorima.



