• 30.11.2024.
  • RTVUSK

Grad Bihać ovih dana domaćin Izbora fotomodela za 2024. godinu

Grad Bihać ovih dana domaćin Izbora fotomodela za 2024. godinu

-   Bihać će sutra, u nedjelju prvog dana mjeseca decembra, biti domaćin djevojkama koje se takmiče na Izboru fotomodela za 2024. godinu.

BIHAĆ, 30. novembra - Publici će 29 djevojaka predstaviti svoje talente i ljepotu, te potencijale i ljepote gradova iz kojih dolaze. 

'Projekt je kreiran po potrebama tržišta s ciljem pomoći mladim ženama u njihovoj emancipaciji i plasiranju na tržište mode, ljepote, biznisa i medija' – tvrdi Selma Malićbegović, direktor projekta i dodaje da je ove godine u fokusu projekta promocija turizma i ženskog poduzetništva. 

Za djevojke će biti održan i trodnevni kamp. Generalni pokrovitelji događaja je Grad Bihać. Danas ih je ugostio gradonačelnik Elvedin Sedić.

PODIJELI
IZVOR
RTV USK,

POVEZANE VIJESTI

Učitavam ...

Anketa

Šta očekujete s obzirom na situaciju u svijetu i šta smatrate objektivno mogućim refleksijama u području bh ekonomije???
Newsletter