• 22.12.2025.
  • Safet Hodžić

CIK BiH naredio otvaranje verifikacione vreće i provjeru nevažećih listića

CIK BiH naredio otvaranje verifikacione vreće i provjeru nevažećih listića

 - Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine je na sjednici održanoj 18. decembra donijela naredbu kojom se Glavnom centru za brojanje nalaže otvaranje verifikacione vreće 002M#K600 i izrada specifikacije nevažećih glasačkih listića bez sigurnosnih elemenata po mobilnim timovima, saopćeno je danas iz CIK-a.

Sve ovo će biti realizirano po svim sigurnosnim elementima - štambilj, vodeni žig, papir i potpis.

Glavni centar za brojanje će aktivnosti po navedenoj naredbi, kako se navodi, početi sutra u 12 sati i istim mogu prisustvovati posmatrači akreditirani za posmatranje rada Glavnog centra za brojanje.

PODIJELI
TAGS
IZVOR
vijesti.ba

POVEZANE VIJESTI

Učitavam ...

Anketa

Na neki način, a zbog Nove godine, većini ljudi mjesec januar je kao onaj 'lakmus papir' koji se koristi u hemiji u funkciji indikatora. Kada se prisjetite svojih novogodišnjih želja i pozitivnih misli, svih očekivanja i impresija, kako danas gledate na mjesec kojem smo već i mislima i očekivanjima okrenuli leđa:
Newsletter