KUP FBIH, 2. KOLO: METALLEGHE ELIMINISAO JEDINSTVO

- Nijedna ekipa nije uspijevala pronaći put do mreže tokom regularnih 90 minuta, pa su o pobjedniku odlučili penali

• AUTOR: sportsport.ba/foto arhiv
  • 12.09.2018 - 20:17
  • 360

SARAJEVO/BIHAĆ, 12. septembra - Danas su odigrani susreti 2. kola Kupa FBiH, a ekipe koje su slavile izborile su se za mjesto u žrijebu Kupa BiH koji će biti obavljen sutra. Na žrijebu će od ekipa koje su se plasirale iz Kupa FBiH, predstavnika FS RS, te ekipa iz Premijer lige biti izvučeni parovi šesnaestine finala Kupa BiH.

Jedinstvo je pod Borićima ugostilo Metalleghe, a gosti iz Jajca su se pokazali kao izuzetno neugodan protivnik. Nijedna ekipa nije uspijevala pronaći put do mreže tokom regularnih 90 minuta, pa su o pobjedniku odlučivali penali. Više uspjeha su imali gosti iz Jajca, pa su nakon 6:7 u penal seriji prošli u 1/16 finala Kupa BiH.

Jedinstvo - Metalleghe 0:0 (pen. 6:7)

Jedinstvo: Vuković, Jašarević, Rovčanin, Samaradžić, Alić, Pendek, Hodžić, Halavać, Remić, Zečević, Borovčanin.

Metalleghe BSI: Kukrika, Omerbegović, Kremenović, Opardija, Hota, Danilović, Haračić, Torlak, Alispahić, Popović, Bešagić.