EP U RUKOMETU: UVJERLJIVA POBJEDA NJEMAČKE PROTIV CRNE GORE

Njemačka večeras slavila sigurnu pobjedu
  • AUTOR: Anadolija
  • 13.01.2018 - 19:16
  • 17

ZAGREB, 13. januara(AA) - U prvoj utakmici grupe C Evropskog rukometnog prvenstva za muškarce Njemačka je večeras slavila sigurnu pobjedu protiv najbolje selekcije Crne Gore rezultatom 32:19, javlja Anadolu Agency (AA).

Od otvaranja utakmice Njemci su Crnogorcima jasno stavili doznanja da su došli po prva tri boda u grupnoj fazi takmičenja. Nakon dugog perioda bez ideje Crnogoraca Njemci su poveli 13:3. Do kraja prvog poluvremena ekipa Crne Gore je uspjela donekle popraviti utisak pa su na odmor otišli kod rezultata 17:9.

U drugom poluvremenu publika je gledala isti omjer snaga. Njemci ništa nisu prepuštali slučaju pa su na kraju slavili uvjerljivu pobjedu.

Najbolji strijelac u redovima Njemaca bio je Uwe Gensheimer s devet pogodaka. Kod Crnogoraca se izdvojio Vladan Lipovina sa sedam golova.

Druga utakmica grupe C između Slovenije i Makedonije na rasporedu je večeras u 19:30 sati.