Musa najefikasniji sa 22 poena i 12 skokova
  • AUTOR: kkcedevita
  • 12.01.2018 - 18:05
  • 177

ZAGREB, 12. januara - U 12. kolu HT Premijer lige Cedevita je u Košarkaškom centru Dražen Petrović pobijedila Šibenik 88:58. Gosti su se dobro držali prvih nekoliko minuta, no domaćini su već u prvoj četvrtini preuzeli vodstvo koje više nisu ispuštali. Na veliki odmor otišlo se s +15 za Cedevitu, a do kraja utakmice ta se razlika udvostručila.

U dresu pobjednika Džanan Musa upisao je 22 poena i 12 skokova, Nik Slavica ubilježio je 20 poena i osam skokova, a Will Cherry 15 poena.

Kod Šibenika su po 13 poena ubacili Filip Bundović (četiri skoka) i Toni Vitali.

Cedevita je ovaj derbi odigrala bez Demetrisa Nicholsa, Filipa Krušlina, Ivana Ramljaka i Marka Arapovića, dok su Roko Ukić, Kevin Murphy i Chris Johnson cijelu utakmicu proveli na klupi.