TRAILBLAZERSI OBRUKALI SPURSE

Sinoć je na parketima NBA lige odigrano svega pet mečeva u kojima su dominirali domaći timovi

Večer je obilježio trijumf Portland Trailblazersa nad San Antonio Spursima sa nevjerovatnih 40 poena razlike.Sedam igrača Portlanda je upisalo dvocifreni broj koševa i tako pred domaćom publikom u Rose Gardenu prekinuo niz Spursa od 11 mečeva bez poraza, pregazivši goste it Texasa 97 - 137.

LaMarcus Aldridge i Jamal Crawford su predvodili ekipu Portlanda sa 21 odnosno 20 poena, dok je u ekipi Spursa najbolji bio K.Leonard sa 24 koša.

Cleveland Cavaliersi su u završnici slavili protiv Detroit Pistonsa, uz odličan učinak veterana Jamisona (32 poena) i rookieja Kyrie Irvinga (25 poena), 100 - 101.

Indiana je slavila protiv New Orleans Hornetsa sa 108 - 117, a Miami je nastavio sa odličnim partijama i protiv Sacramento Kingsa, 108 - 120.

Memphis Grizzlies su trijumfovali protiv odlične Philadelphie 76 - 89, uz dobru igru Rudy Gaya i mlađeg iz porodice Gasol, Marka.

Open Standard Media Player version 1.0-rc4

Built by Alethia Inc.

00:00
00:00
Federalna.ba